Skip to content Skip to footer

Powakacyjny Diecezjalny Dzień Wspólnoty w Domaniewicach

Jak co roku, we wrześniu spotkaliśmy w parafii Św. Bartłomieja w Domaniewicach, by podzielić się świadectwami po przeżyciu wakacyjnych rekolekcji. Spotkanie rozpoczęliśmy od meldunków oazowych, zaczynając od Dzieci Bożych, następnie młodzieży oraz Oazy Rodzin. Centralnym punktem spotkania była Eucharystia, pod przewodnictwem biskupa Wojciecha Osiala, który podczas homilii skierował słowo do Wspólnoty.

Na zakończenie Eucharystii, Moderator Domowego Kościoła odczytał dekret biskupa łowickiego powołującego nową parę diecezjalną, Teresę i Piotra Bibików, na trzyletnią kadencję. Następnie para diecezjalna przywitała nowe pary rejonowe, które również podjęły swoją posługę. W rejonie kutnowskim zostali nią – Edyta i Paweł Rozpiórscy, w skierniewickim – Anna i Marcin Giełdzińscy, w spalskim – Kinga i Daniel Stankiewiczowie, a w żyrardowskim kontynuują posługę Wanda i Piotr Stawiccy.

Następnie para diecezjalna wraz moderatorem DK, włączyła uroczyście do wspólnoty Domowego Kościoła osiem małżeństw z parafii w Rybnie, Słupi, Skierniewicach i Dmosinie, które zakończyły pilotaż.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Wspólnoty dostępnej w zakładce “Galeria”.

Copyright © M&K 2023

Konto diecezjalne:
STOWARZYSZENIE DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE
NR KONTA: 06 1240 1574 1111 0010 9045 3697

Masz pytania?
Napisz do nas: kontakt.oaza.lowicz@gmail.com