Skip to content Skip to footer

Sesja o pilotowaniu kręgów – Spała, 13-18.01.2023

W dniach 13-18 stycznia 2023 r. przeżywaliśmy w Spale w domu rekolekcyjnym Ostoja sesję o pilotowaniu nowych kręgów. Było nas jedenaście małżeństw i dziewiątką dzieci z różnych stron polski. Nasza para prowadząca, Gabriela i Józef Sobczyk, w jedności i z pięknym świadectwem życia przekazywali nam, jak prawidłowo prowadzić pilotaż kręgu, a ksiądz moderator Grzegorz Stencel z pełnym zaangażowaniem, wiarą i miłością głosił nam Słowo Boże i konferencje.

Wyjątkowym przeżyciem była codzienna wieczorna modlitwa i namiot spotkania przed Najświętszym Sakramentem, który mogliśmy przeżywać rano i/lub wieczorem, a uwieńczeniem była modlitwa małżeńska przed Najświętszym Sakramentem. Codzienna Eucharystia i modlitwa nadawała głębię tych rekolekcji. Był czas na dialog małżeński i pogodne wieczory ze śpiewem, tańcem i filmem o księdzu Franciszku Blachnickim. Oczywiście nie zabrakło wolnego czasu dla rodziny.  W ostatnim dniu rekolekcji odnowiliśmy przyrzeczenia małżeńskie.

DZIĘKUJEMY PANU BOGU za ten cudowny czas, który nam podarował i prowadził. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy. Chwała Panu.

Agnieszka i Sylwek Badura

Copyright © M&K 2023

Konto diecezjalne:
STOWARZYSZENIE DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE
NR KONTA: 06 1240 1574 1111 0010 9045 3697

Masz pytania?
Napisz do nas: kontakt.oaza.lowicz@gmail.com