Skip to content Skip to footer

Zimowa Oaza Ewangelizacji – Ochotnica Dolna, 23-28.01.2023

          Młodzież Diecezji Łowickiej Ruchu Światło-Życie z ks. Markiem Wyszomierskim SDB przeżywała swoje rekolekcje ewangelizacyjne (Oaza zimowa, 23-28.01.2023) w Ochotnicy Dolnej w Górach Gorcach. Przyjechaliśmy grupą 30 osób z Żyrardowa, Międzyborowa, Kurdwanowa, Jesionki, Kozłowa Biskupiego, Mikołajewa, Nieborowa, Woźniakowa, Kutna, Skierniewic, Rawy Mazowieckiej i Lubochni.

          Tematem rekolekcji ewangelizacyjnych było „Życie w świetle”. Podczas konferencji, spotkań w grupach i rozważania Słowa Bożego poznawaliśmy „Bożą miłość i Jego plan zbawienia wobec każdego człowieka”.

          W drodze na rekolekcje nawiedziliśmy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach, a wracając modliliśmy się przed cudownym wizerunkiem Królowej Polski na Jasnej Górze.

Na rekolekcjach, oprócz spotkań modlitewnych i formacyjnych, nie brakowało nam energii na wspólne śpiewanie, zabawy, spacery, ognisko i „sporty zimowe”. Bardzo ważnym wydarzeniem była też pielgrzymka do Centrum Ruchu Światło-Życie w Krościenku nad Dunajcem.

Do domów rodzinnych i naszych wspólnot parafialnych wracamy przemienieni. Chcemy teraz, aby treści, które poznaliśmy i zdobyte doświadczenie przyniosły dobre owoce w naszym codziennym  życiu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z rekolekcji w zakładce Galeria.

Ks. Marek Wyszomierski SDB i młodzież oazowa z Diecezji Łowickiej

Copyright © M&K 2023

Konto diecezjalne:
STOWARZYSZENIE DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE
NR KONTA: 06 1240 1574 1111 0010 9045 3697

Masz pytania?
Napisz do nas: kontakt.oaza.lowicz@gmail.com